Jakie są zalety reklamy 3D?

Reklama 3D to efektowny sposób promowania marki i zachęcania klientów do zapoznania się z jej ofertą. Trójwymiarowe formy można wykorzystać jako szyld nad wejściem, dekorację w pomieszczeniu, w którym przyjmuje się klientów lub reklamę w zupełnie innym miejscu. Jakie są zalety reklam 3D? Dlaczego reklama 3D jest tak chętnie wybierana?

reklama 3d

Efektowny sposób promowania marki

Reklama 3D powstała z myślą o przedsiębiorstwach, którym zależy na wyróżnieniu się i przyciągnięciu uwagi klientów. Dzięki niej można stworzyć efektowny neon 3D lub przestrzenne logo na targi, wydarzenia sportowe i kulturalne. Reklama 3D powstaje na podstawie indywidualnego projektu, dlatego idealnie wpisuje się w identyfikację wizualną marki. Zamówienie na reklamę 3D online można złożyć w dowolnym czasie, przesyłając do firmy wykonującej zlecenie projekt w formie elektronicznej.

Korzystanie z reklamy 3D to niezwykle efektowny sposób, by wypromować markę, która jest sponsorem różnych eventów. Zwykły baner to za mało, by wyróżnić się na tle innych. Trójwymiarowa reklama na zamówienie sprawia, że uczestnicy wydarzenia od razu zwracają na nią uwagę. Reklama z efektem 3D prezentuje się ciekawie bez względu na wielkość. Nawet mały szyld 3D przyciąga uwagę skuteczniej niż duży napis jednowymiarowy.

Reklama 3D dla każdej firmy

Reklamy 3D tworzy się na zamówienie, dlatego są odpowiednie dla każdej branży i firmy. Mogą z nich korzystać zarówno przedsiębiorstwa, które zajmują się działalnością usługową, jak i firmy, które stawiają na sprzedaż. Reklama przestrzenna może być wykorzystywana w branży budowlanej, finansowej, kosmetycznej, farmaceutycznej i wielu innych, gdyż gotowa reklama 3D może mieć dowolną wielkość i kształt. Nadaje się jej różne kolory, dlatego bez trudu dopasowuje się je do barw stosowanych przez daną markę.

Reklamy 3D trójwymiarowe na zamówienie powstają na bazie indywidualnych projektów, dlatego ich dopasowanie do potrzeb konkretnej marki jest proste. Reklama 3D może być wieszana na ścianach, stojąca lub umieszczana na różnych konstrukcjach. Dzięki temu trójwymiarowe reklamy dla firm zyskują na popularności i są wykorzystywane w coraz większej liczbie miejsc.

Trwała reklama 3D na lata

Atutem reklam 3D jest trwałość i solidność. Można zakładać je na zewnątrz i wewnątrz budynków. Dzięki temu sprawdzają się w wielu miejscach i umożliwiają promowanie marki w najbardziej efektywny sposób. Reklamę 3D można umieścić w kilku miejscach, wykonując ją w różnych rozmiarach dopasowanych do wymiarów dostępnej przestrzeni. Trójwymiarowy szyld znakomicie wygląda zarówno nad wejściem do lokalu, jak i w recepcji, przy której meldują się klienci lub goście.

Reklama 3D może mieć dowolny styl. Na zamówienie wykonuje się zarówno klasyczne szyldy, jak i nowoczesne logo w wersji przestrzennej. Dzięki szerokim możliwościom maszyn do produkcji reklam przestrzennych i innych obiektów o podobnym przeznaczeniu gotowe reklamy 3D prezentują się estetycznie. Cechują się wysoką jakością detali i dokładnym odwzorowaniem projektu, dlatego są cenione nawet przez wymagających klientów.