Reklama 3d

Różne formy reklamy umożliwiają wyróżnienie się spośród konkurencji i przyciągnięcie klientów. Kasetony reklamowe 3D są jedną z ciekawszych form promowania sklepu, punktu usługowego lub innego obiektu. Reklama przestrzenna jest estetyczna i jednocześnie przykuwa uwagę, dlatego skutecznie oddziałuje na grupę docelową.

Oryginalna reklama przestrzenna

Innowacyjna reklama przestrzenna zachęca do skorzystania z usług lub zrobienia zakupów skuteczniej niż tradycyjny plakat, płaski szyld lub ulotka. Stosowanie reklamy zewnętrznej o trójwymiarowej formie jest możliwe w przypadku większości marek. Wystarczy, że na elewacji budynku lub w jego wnętrzu znajduje się miejsce do jej zamontowania. Państwa reklama zawiśnie we wskazanym punkcie i szybko przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki oraz liczby klientów.

Reklama przestrzenna jest reklamą niezwykle trwałą, dlatego raz wykonany trójwymiarowy szyld służy przez lata. Nie traci nic ze swojego początkowego uroku, dlatego nie wymaga licznych poprawek i zabiegów konserwacyjnych. Reklamę 3D można wykorzystać nawet tam, gdzie możliwości instalacji reklam ograniczono. Szyld w nowoczesnej oryginalnej formie 3D w zupełności wystarczy do promowania marki. Jednocześnie na długi czas wpisze się w wygląd okolicy, gdyż nie będzie wymagać ciągłych napraw i zmian.

Reklama świetlna 3D

Podświetlane reklamy 3D należą do najpopularniejszych spośród reklam przestrzennych. Efekty świetlne dodatkowo wyróżniają szyld spośród innych w najbliższym otoczeniu. W przypadku przestrzennej reklamy efekt świetlny poprawia jej widoczność po zmroku, a także w miejscach, gdzie w kolejnych lokalach obok siebie mieszczą się podobne sklepy, punkty usługowe lub restauracje. Podświetlenie sprawia, że zarówno reklama wykorzystująca litery, jak i logo marki jest efektowniejsza i skuteczniejsza niż bez użycia świateł. Kolor podświetlenia można dopasować do identyfikacji wizualnej marki i stosowanych przez nią barw.

Reklama 3D – litery blokowe

Litery blokowe to atrakcyjna reklama 3D dla wielu przedsiębiorców. Projekt reklamy opartej na literach można dopasować do charakteru, wizji i grupy docelowej każdej marki. Kształt liter, ich wielkość oraz krój pisma mogą być dowolne. Napis wykonany z trójwymiarowych bloków liter może imitować pismo drukowane lub pisane. Dzięki temu forma reklam przestrzennych jest uniwersalna. Można dopasować je do oczekiwań wielu klientów, tworząc z liter dokładnie to, czego oczekują, by promować swoją działalność.

Otrzymaj innowacyjną reklamę i zrób wrażenie na klientach

Zamawiając reklamę 3D, otrzymają Państwo wyjątkowo trwałą i stylową reklamę, która może być stosowana na zewnątrz budynków oraz w ich wnętrzu w zależności od potrzeb. Można umieścić ją również na stoiskach targowych i branżowych imprezach wśród logo organizatorów eventu. Zastosowanie reklamy przestrzennej jest szerokie, gdyż litery przestrzenne podświetlane oraz grafiki trójwymiarowe dobrze komponują się z innymi elementami promocyjnymi. Są również łatwe do zamontowania, gdyż ich waga nie wymusza stosowania skomplikowanych mocowań.

Chcesz rozwinąć skrzydła?

Możemy Ci pomóc!

cięcie płyt na wymiar