Cięcie płyt na wymiar

Usługi cięcia płyt do budowy scenografii, stoisk targowych i innych elementów wykorzystywanych w ramach promocji firmy umożliwiają stworzenie efektownej reklamy lub tła do nagrywania filmów, teledysków itp. Cięcie jest dokładne, dlatego gotowa scenografia cechuje się trwałością i wysoką estetyką.

Cięcie płyt na wymiar — na czym polega?

W przypadku budowy scenografii z płyt meblowych, wiórowych lub innych niezbędne jest ich cięcie. Cięcie płyt na wymiar sprawia, że z dużego kawałka materiału wykonuje się wiele różnych elementów. Wycinanie płyt za pomocą specjalistycznego parku maszynowego ogranicza ilość odpadów i pozwala w pełni wykorzystać posiadany materiał. Precyzyjne cięcie płyt umożliwia dokładne odwzorowanie projektu bez strat materiału i dokonywania wielokrotnych poprawek. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferujemy cięcie najwyższej jakości nawet w przypadku skomplikowanych projektów.

Cięcie płyt do budowy scenografii

Różne rodzaje cięć umożliwiają przygotowanie atrakcyjnej scenografii do imprez firmowych, kręcenia filmów i seriali, a także tła do reklam, teledysków lub zdjęć. Dopasowujemy rozmiar i kształt płyt do wymagań klienta. Gotowa scenografia w pełni wpisuje się w charakter imprezy, wielkość dostępnej przestrzeni i inne wymagania stawiane przez zamawiającego. Zlecenie na budowę scenografii może obejmować dowolną liczbę elementów o zróżnicowanym kształcie. Wykonujemy usługi cięcia na zamówienie teatrów, agencji reklamowych, wytwórni filmowych, organizatorów tragów i eventów oraz innych firm.

Usługi stolarskie dla planów filmowych

Wykonujemy cięcie płyt meblowych i wiórowych, które wykorzystuje się do budowy planów filmowych. Z każdego rodzaju płyt można wyciąć meble i inne elementy, niezbędne do budowy budynków na potrzeby kręcenia filmów. Plany filmowe obsługiwane przez firmę oferującą cięcie płyt na wymiar cechują się wysokim poziomem realizmu i solidnością. Wszystkie elementy są bezpieczne dla aktorów i innych osób przebywających na planie.

Cięcie płyt na indywidualne zamówienie

Cięcie płyt na zamówienie odbywa się według indywidualnego projektu. Każdy klient może zamówić dokładnie to, czego potrzebuje. Nie musi zamawiać gotowych projektów z katalogu, gdyż tniemy płyty meblowe i inne płyty zgodnie z potrzebami. Przygotowujemy powtarzalne projekty oraz jednorazowe zlecenia na potrzeby małych i dużych firm.

Nowoczesny park maszynowy gwarancją dokładności

Cięcie płyt meblowych i innych odbywa się przy użyciu maszyn o wysokim stopniu dokładności. Prostoliniowe cięcie płyty na dowolny wymiar pozwala uzyskać cienkie i równe elementy, natomiast krzywoliniowa obróbka płyt jest realizowana pod optymalnym kątem. Cięcia proste i krzywoliniowe są dzięki temu estetyczne, a wszystkie przygotowane elementy do budowy scenografii lub stoiska targowego idealnie do siebie pasują.

U nas skorzystasz z najwyższej jakości usług. Oferujemy atrakcyjne ceny cięcia, gdyż skupiamy się na optymalizacji rozkroju materiału i ograniczeniu ilości odpadów produkcyjnych do minimum.

Chcesz rozwinąć skrzydła?

Możemy Ci pomóc!

cięcie płyt na wymiar